شرایط استفاده از سرویس ها

برای استفاده از سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط «ابزار وب» آگاهی از موارد زیر کمک می کند تا با خیالی آسوده از امکانات ما استفاده کنید:

1- کلیه سرویس ها و سرورهای ابزار وب به صورت 24 ساعته توسط واحد NOC مانیتورینگ می شوند؛ موارد زیر در سرویس های خریداری شده توسط مشتری، مجاز نبوده و خط قرمز ابزار وب می باشد:

• راه اندازی اسکریپت، کد یا سرویس در جهت استفاده غیرمتعارف از پهنای باند (ترافیک)
• رساندن آسیب، اختلال و از کار انداختن سرورهای هاستینگ
• ارسال اسپم
• مردم آزاری به واسطه سرویس های ابزار وب
• تبلیغات آزاردهنده و مبتذل
• توهین و افترا
• پولشویی
• فروش محصولات و کالاهای غیرقانونی (شامل قوانین اتحادیه اروپا و قوانین کشور ایران)
• انجام انواع حمله
• انجام انواع هک
• انجام انواع فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی
• انجام Network/Port Scan (عملیات اسکن شبکه)
• راه اندازی Open Relay
• راه اندازی Recursive DNS
• راه اندازی هرگونه نرم افزار یا سیستم در راستای استخراج رمزارزها
• استفاده از IP های جعلی
• توزیع و تکثیر محتوای دارای حق کپی رایت در اینترنت و شبکه تورنت

در صورت مشاهده موارد فوق در سرویس مشتری، صرفا یکبار از طریق ایمیل و واتساپ به مشتری تذکر داده می شود و در صورت بی توجهی:
الف) سرویس متوقف و حذف می شود.
ب) هیچگونه مبلغی مسترد نخواهد شد که شامل بازه "7 روزه ضمانت بازگشت پول" مربوط به سرویس های هاست نیز می باشد.

توجه: ابزار وب حق خود می داند تا در مواردی خاص از طریق مراجع قضایی و وکلای حقوقی، پیگیری و اقدامات لازم را انجام دهد.

2- به علت تحریم ها، ثبت دامنه های بین المللی با نام و اطلاعات کشور عزیزمان، «ایران» مقدور نیست و دامنه تحت نام و اطلاعات کشور دیگری ثبت می شود.

3- ابزار وب هیچگونه مسئولیت و پاسخگویی در قبال ایمیل هک شده یا پسورد مفقود شده اکانت مشتری و دسترسی نداشتن ایشان به اکانتشان را ندارد.

4- در صورتی که مشتری به هر علت دسترسی به اکانتش را در وب سایت ابزار وب از دست بدهد، فقط با ارسال تصویر کارت ملی جدید به آدرس ایمیل support@abzarweb.com و طی شدن مراحل بررسی اطلاعات، امکان ارسال پسورد به مشتری مقدور خواهد بود.

5- تغییرات مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی مشتری یا وکیل قانونی وی با حدود اختیارات لازم انجام میگردد؛ تغییرات پس از ارائه مدارک هویتی اعمال خواهد شد.

6- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط مشتری، سرویس خریداری شده به صورت خودکار آماده شده و مراتب از طریق آدرس ایمیل و سرویس واتساپ (به واسطه آدرس ایمیل و شماره موبایل مندرج در اکانت کاربر)، به ایشان اطلاع داده می شود؛ عدم دسترسی مشتری به آدرس ایمیل و یا نداشتن واتساپ مانع تحویل سرویس نمی گردد! و ابزار وب هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.

7- اگر مشتری به هر علت ایمیل ثبت سفارش را دریافت ننماید لازم است مراتب را به آدرس ایمیل support@abzarweb.com یا از طریق واتس آپ به شماره 09190027532 اعلام نماید.

8- چنانچه مشتری در هر زمان بخواهد سرویس خود را ارتقا دهد، مبلغ پرداختی بابت سرویس فعلی نسبت به زمان باقی مانده محاسبه و با پرداخت مابه التفاوت مبلغ زمان باقی مانده، سرویس فعلی به سرویس جدید ارتقا می یابد (اتوماتیک توسط سیستم)؛ قابل ذکر است امکان تغییر سرویس به سرویس پایین تر درصورت قابلیت فنی مقدور خواهد بود (بخش ارتقا/تنزیل سرویس را در پنل کاربری مشاهده کنید).

9- مسئولیت سرویس ها و خدمات خریداری شده صرفا بر عهده مشتری می باشد.

10- ابزار وب تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه خرید را دارد. در خصوص اختلالات و موارد دیگر مانند ارتباط اینترنت مشتری و برنامه نویسی وب و نرم افزارها و مشکل دامنه ای که نزد دیگران ثبت شده است مسئولیتی ندارد.

11- مشتریان ابزار وب برای درخواست ها و پرسش هایی که دارند ترجیحا از سیستم ثبت درخواست یا تیکت، استفاده کنند تا در اسرع وقت به درخواستشان پاسخ داده شود.

12- ابزار وب معادل 7 روز تقویمی از روز خرید (روز اول) دارای ضمانت برگشت پول به مشتری فقط برای سرویس هاست (فضای میزبانی) می باشد. واز اینرو پس از این زمان، ضمانتی به سرویس هاست مشتری جهت برگشت پول، تعلق نخواهد داشت.

13- تمديد يك دامنه تاريخ گذشته در صورت امکان تمدید، ممکن است دارای جریمه تاخیر نسبت به تعرفه عادی باشد که این جریمه مطابق با قوانین ICANN اخذ می گردد.

14- ابزار وب هیچ مسئولیتی برای بدست آوردن دامنه از دست رفته و یا اطلاعات حذف شده از روی سرورهای هاست یا سرورهای مجازی پس از اتمام موعد سرویس را نخواهد داشت.

15- ابزار وب، تاریخ انقضای سرویس های مشتری را از طریق ایمیل (پست الکترونیک) و واتساپ، از چند روز قبل، در جهت تمدید سرویس به مشتری یادآوری می نماید و عدم دسترسی مشتری به ایمیل یا واتساپ، مسئولیتی را برای ابزار وب ایجاد نخواهد کرد.

16- مسئولیت بکاپ گرفتن در کلیه سرویس ها صرفا به عهده خود مشتری می باشد و ابزار وب در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد؛ مشتری می بایست نسخه پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای ابزار وب نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی وارد نخواهد بود و ابزار وب در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

17- کاربران جهت خرید و پرداخت صورتحساب به درگاه پرداخت اینترنتی ابزار وب (بانک پارسیان / بانک پاسارگاد) که تحت نظارت شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) می باشد منتقل خواهند شد؛ قابل ذکر است که کلیه ارتباطات ابزار وب رمزنگاری شده براساس پروتکل TLS می باشد.

18- ابزار وب در مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الكترونیكی (اینماد) می باشد.

19- ابزار وب در سازمان امور مالیاتی کشور شناسایی شده و دارای پرونده و کد فعالیت معتبر می باشد.

20- وب سایت و کلیه سرویس های ابزار وب فاقد هرگونه تبلیغات (Ads) می باشند.

21- «ابزار وب» فقط و در صورت نیاز از طریق آدرس ایمیل support@abzarweb.com و شماره واتساپ 09190027532 با مشتریانش تماس حاصل میکند.

(به روز شده در 14 دی 1401)