شرایط نگه داری اطلاعات

«ابزار وب» در قبال کلیه اطلاعات متعلق به شما که در وب سایت به صورت خودکار (مانند: آی پی) و یا توسط شما ثبت می شود، امانتدار و مسئول است.

اطلاعات شما در بانک اطلاعات به صورت کاملا امن، محافظت و نگه داری می شود و هرگز و تحت هیچ شرایطی در دسترس شخص و یا اشخاص متفرقه به هر عنوان و با هر دلیل قرار نخواهد گرفت (هک شدن و درز غیرقانونی اطلاعات را شامل نمی شود)؛ قابل ذکر است که فقط در صورت دریافت حکم قضائی از مراجع ذیربط، اطلاعات موجود مورد تقاضا در اختیار مقام قضائی قرار داده خواهد شد (امیدواریم هرگز با چنین موردی مواجه نشویم).

همچنین کاربران ثبت نام شده مجاز هستند برخی از اطلاعات خود را در پروفایل شخصی تغییر دهند و برای برخی تغییرات نیز لازم است با ارسال درخواست (تیکت) شرایط را اعلام نمایند تا تغییرات اعمال شود.

ابزار وب اطلاعات کلیه کاربرانش را نزد خود نگه خواهد داشت؛ در جهت حفظ حریم خصوصی کاربران، در صورت دریافت درخواست رسمی از ایمیل مالک اکانت و طی مراحل احراز هویت و همچنین نداشتن شاکی، اکانت کاربر و کلیه اطلاعات ایشان از سرورهای ابزار وب حذف می شود (سازگار با مقررات عمومی حفاظت از داده اتحادیه اروپا = GDPR).

اطلاعات مندرج در Whois دامنه به دلیل قابل رویت بودن برای عموم مردم از این شرایط پیروی نمی کند.

(به روز شده در 4 مهر 1400)