درباره ما

درباره ابزار وب بیشتر بدانید:

وب سایت و مجموعه «ابزار وب»، در جهت رفع نیازهای کاربران در حوزه وب و آی تی راه اندازی گردیده و توسط تعدادی از کارشناسان و متخصصان این حوزه مدیریت و پشتیبانی می شود.

سرویس های قابل ارائه در حال حاضر به شرح زیر می باشند:

  • ثبت دامنه های بین المللی
  • هاست های سی پنل (cPanel)
  • انواع سرورهای مجازی (VPS)

پشتیبانی و سرویس خوب برای ما شعار نیست، هدف هست؛ برای رسیدن به این هدف: عشق، تجربه، سواد، تلاش و زمانمون رو از طریق «ابزار وب» برای شما به اشتراک میذاریم.

در صورتی که تصمیم دارید سرویسی از ابزار وب تهیه نمایید، توصیه می کنیم پیش از ثبت نام، قوانین ابزار وب را به دقت و باحوصله مطالعه فرمایید و آگاهی کامل داشته باشید:

چرا ابزار وب؟

«ابزار وب» در سال 1395 به جمع ارائه دهندگان خدمات هاست و سرور مجازی پیوست و در طی این مدت توانست با شرکت هایی در مقیاس کوچک تا بزرگ همکاری و کسب تجربه تجاری کند. اکنون، خدمات خود را به صورت عمومی به کاربران گرانقدر تقدیم نموده و امیدواریم تا بتوانیم نیازهای جامعه را در راستای تخصصمان آنگونه که شایسته است برطرف کنیم؛ باشد که نهال ابزار وب با شما هر روز بزرگتر و تنومندتر شود.

راه های ارتباطی با تیم ابزار وب:
- ایمیل: support@abzarweb.com
- واتساپ: 09190027532
- بخش «تماس با ما»
می باشند.

Data Center

اطلاعات دیتاسنتر

ابزار وب نمایندگی بهترین و معتبرترین دیتاسنترهای کشورهای اروپایی مانند هلند، فنلاند، آلمان و ... را دارد و با افتخار سرویس هایی باکیفیت را به کاربران گرامی ارائه میدهد.

عملکرد و Uptime کلیه سرورهای ابزار وب به صورت شبانه روزی توسط واحد NOC مانیتورینگ و بررسی می گردد؛ در صورت بروز هرگونه مشکل، به سرعت اقدامات لازم در جهت رفع آن انجام خواهد شد.

در حال حاضر، ابزار وب از ارائه هرگونه سرور داخل ایران معذور است.


ثبت نام در ابزار وب

203

دامنه ثبت شده بین المللی

171

مشتری وفادار

2

پروژه در حال انجام

35

پروژه تمام شده

ارائه شایسته ترین و باکیفیت ترین سرویس ها را آرمان خود می دانیم

مشتریان ابزار وب چه می گویند؟